עיצוב חיוך דיגיטלי

עיצוב חיוך דיגיטלי – Digital Smile Design – DSD

מיותר להדגיש את החשיבות של חיוך טבעי, בריא, מרשים והביטחון העצמי שהוא מקנה לכל אדם. היום, אין לך צורך לדמיין. החיוך שלך יכול להשתנות ולהשתפר ללא הכר.

בעיצוב הדיגיטלי של החיוך שלך מושקעים הרגש והכישורים האומנותיים והרפואיים של הרופא המטפל. ד"ר אנקר מעצב מחדש את החיוך שלך במרפאתו ביהוד- מונוסון. לשם כך, הוא משתמש  באמצעים דיגיטליים המאפשרים לך לראות הדמיה של החיוך העתידי שלך ולהיות שותף פעיל בהחלטה של החיוך שלך יראה.

בתחילת התהליך הוא מצלם את הפנים ואת השיניים שלך במצלמה דיגיטלית המיעדת לקבל תמונות ברזולוציה גבוהה. ד"ר אנקר בוחן ומנתח את הנתונים שהתקבלו ומעביר אותם לתוכנה דיגיטלית.

באמצעות התוכנה, ועל בסיס הידע, המיומנות והניסיון שרכש, ד"ר אנקר מכין את האופציות השיקומיות והאסתטיות המתאימות לך, ובונה הדמיה ממוחשבת שתאפשר לך ולו לקבל ביחד החלטות מושכלות על מנת לקבל את החיוך הרצוי והנכון מבחינה אסתטית, פונקציונליות ובריאותית.

עיצוב חיוך דיגיטלי

עיצוב חיוך דיגיטלי

העיצוב הדיגיטלי, כאשר הוא בידיים הנכונות, לוקח בחשבון יחסים אסתטיים חשובים בין צורת והסימטריה של הפנים שלך, צורת הסגר והשיניים הנוכחית והרצויה, יחסים בין גובה ורוחב השיניים היום ואלה שיהיו בעתיד, גובה ומיקום החניכיים ועוד.

עיצוב החיוך מתבצע כבר יותר מ-10 שנים בכל העולם, ומספק שיפור משמעותי באיכות החיים של אלפי אנשים. זה גם קשור לאיכות החיים שלך.

צרו קשר אתנו לבדיקה לא מחייבת.

כתובת רח' ויצמן 69 יהוד-מונוסון
טלפון 03-5332329
077-350-1314
פקס 077-350-1314