מרפאת שיניים ד"ר אנקר ביהוד

ד"ר אנקר

ד"ר אנקר הוא בעל תואר דוקטור ברפואת שיניים. רכש ידע רחב, שמתעדכן בהשתלמויות מקצועיות, בארץ ובחו"ל.

פתח את מרפאתו הפרטית הראשונה לפני 25 שנה, וצבר מיומנות וניסיון רב בתחומי השתלת שיניים, אסתטיקה דנטלית, אורתודונטיה לילדים ולמבוגרים, כירורגיה ושיקום הפה ובתחומים השונים של המקצוע.

ד"ר אנקר הוא חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות (IAOI), בעמותה הגרמנית להשתלות דנטליות (DGOI) ובהסתדרות רופאי שיניים בישראל.

בתחום הכירורגיה, הוא מבצע במיומנות את כל הפעולות הכירורגיות הנדרשות, החל מעקירות פשוטות וכלה בעקירת שיני בינה כלואות, השתלות שיניים ביום אחד, ובמקרה הצורך, השתלת עצם ו/או הרמת סינוס.

כל הטיפולים, לרבות טיפולים אסתטיים כמו ציפוי חרסינה לשיניים ניתנים תוך שימוש בטכניקות, בציוד וחומרים שהם הקדמה בטכנולוגיה ברפואת השיניים.

שיקום הפה המתבצע במרפאתו מכסה קשת רחבה של שיקום ואסתטיקה של הפה, כגון כתרים וגשרים מחרסינה, מזירקוניה וכן שיניים תותבות מודבקות או מוברגות על גבי שתלים, קבועות או נשלפות.

הקליניקה

אצלנו, תחום אסתטיקת הפה כוללת יישור שיניים בשיטות חדשניות, למבוגרים ולילדים, עיצוב  החיוך   ציפויי שיניים דקים (Laminates), שחזור שיניים שבורות והלבנת שיניים.

כמו כן, אנו מבצעים טיפולים משמרים ותחזוקה של חלל הפה כגון סתימות, טיפולי שורש, טיפול במחלות בחניכיים ושירותי שיננית.

באמצעות הטיפול שהוא מעניק, ד"ר אנקר שומר על בריאות הפה שלך, ומעלה לך חיוך חדש ומעוצב עם הטכניקות החדישות ביותר וכך הוא עוזר לשפר את איכות החיים שלך.

כל הטיפולים מתבצעים במרפאת השיניים ביהוד תוך שמירה קפדנית על הכללים הנאותים של הטיפול הרפואי ושל האתיקה המקצועית.

ד"ר אנקר משקף את הרמה המיטבית ברפואת השיניים ומציע לך אותה במרפאתו הפרטית ביהוד-מונוסון.

אפשר ליצור קשר להתייעצות ראשונית.

להתייעצות עם ד"ר אנקר, צרו קשר

דילוג לתוכן