המיקרוסקופ הדנטלי ואיכות הטיפול בשיניך

איך משפיע עליך רופא שיניים המשתמש במיקרוסקופ דנטלי

אצל רופא שיניים אתם עוברים שני שלבים. הראשון הוא הבדיקה הנחוצה לקבלת אבחון מדויק, והשני זה שלב הטיפול עצמו.

לרופא שיניים יש כלים שעוזרים לו לזהות את מצב הפה והשיניים שלך. צילומים, לרבות צילום פנורמי ו-CT.

 הכלי העיקרי של רופא שיניים הם העיניים שלו. אלה מפעילים את הידע והניסיון המקצועיים שלו כדי לאבחן וכדי לטפל בפה שלך. אלה המובילים את הידיים לביצוע טיפולים מוצלחים.

במשך השנים ניסו רופאי השיניים לשפר את כושר הראיה על מנת לאבחן את הפציינטים ולטפל בהם ביתר דיוק. לשם כך נעזרו במכשירים שונים. המוכרים שביניהם שעדיין בשימוש הם צינורות קטנים המכילים בתוכם זכוכית מגדלת (לוּפוֹת). צינורות אלה מוצמדים למשקפיים של הרופא ומאפשרים לו להגדיל את כושר הראיה.

אבל לא די בזה כדי להצליח לראות את כלל הפרטים שבפה שלך. ישנן מגבלות טכניות בשימוש של ה-"לוּפוֹת", כמו הקושי לכוון את התאורה לפוקוס של הלוּפוֹת. היה צורך להוסיף תאורה חיצונית שעוזרת במקצת, אך לא נותן פיתרון אופטימלי. חשוב יותר, הלופות אינן מאפשרות להציג ו-"להקפיא" תמונות ולצלם כל פרט על מנת לאבחן, להציג למטופל את מצב בריאות הפה שלו ולתכנן איתו את הטיפול המתאים ביותר.

הפיתרון למגבלות אלה הוא המיקרוסקופ הדנטלי

הוא התחיל את דרכו בשימוש לטיפולי שורש. במהירה הבינו רופאי השיניים שהם יכולים להשתמש בו כדי לשפר את איכות הטיפולים שלהם לאין שיעור.

במרפאתו ביהוד-מונוסון, ד"ר אנקר משתמש במיקרוסקופ דנטלי ובאמצעותו הוא מצליח לראות כל פרט ופרט, כולל סדקים ושברים קטנטנים בשיניים, שלפני כן היה קשה מאוד לאבחין אפילו דרך לוּפוֹת.

ד"ר אנקר מעניק לכם ביטחון מקסימלי כאשר הוא מבצע השתלת שיניים, כירורגיה עדינה, אסתטיקה דנטלית ועבודות שיקום מלא, גשרים או כתרים על גבי שלתים.

באסתטיקה דנטלית, למשל, יש טיפולים שונים שאפשר לבצע על מנת להגיע למראה השיניים שרצוי לך. אורתודונטיה למבוגרים יכולה להיות הפיתרון, או רק חלק ממנו. הרופא שוקל אם כדאי לשלב טיפול כזה עם הדבקה של ציפויי חרסינה. אך איתכן שמצב השיניים מצביע על כתרים של חרסינה או זירקוניה כתשובה אופטימלית.

המיקרוסקופ הוא שמקנה לרופא שיניים להפעיל את כושר האבחון שלו בשיניים שלך באופן עמוק ולתת תשובה מוסמכת.

המקרוסקופ מאפשר לו לשתף אתכם בתוכנית הטיפול ונותן לכם לקבל החלטה נכונה, המתאימה ביותר.

דילוג לתוכן