אסתטיקה מתקדמת

החלקת ומילוי קמטים

מדוע יש לנו קמטים?

קמטים הם תוצאה של התכווצות שרירים. במרקה שלנו, השרירים שבפנים. הם מופיעים כאשר אנחנו מכייחים, צוחקים, עצובים, בוכים או מופתעים. הם מגלים לזולת את הרגשות שלנו. בלעדיהם הפנים שלנו היו קפואים וחסרי הבעה, “פני פוקר”.

כל עוד אנחנו צעירים, הקמטים נעלמים מיד אחרי החיוך, הצחוק, הבכי או הבהלה. הפנים חוזרים להיות חלקים כי השירים חזרו למצב הרפוי שלהם.

במרוצת הזמן עור הפנים שלנו מאבד את גמישותו. הוא מתקשה לחזור להיות חלק ורפוי אחרי התכווצות השרירים. כך נוצרים הקמטים וגורמים למראה לא אסתטי.

הטיפול למילוי קמטים או החלקת קמטים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ובוטוקס נותן פיתרון לקמטים העמוקים וגם לאלה העדינים יותר.

הלבנת שיניים

חיוך עם שיניים שעברו הבהרה תורמת לשיפור המראה האסטטי ולבטחון העצמי שלך.

הבהרת השיניים מתבצעת עם חומרים המסירים כתמים שמקורם במזון עשיר במינרליים , בשתיית יין אדום, קפה, תה ומשקאות כהים אחרים, בעישון, בהיגיינת פה לא תקינה, הזדקנות, תרופות המשפיעות על צבע השיניים, טיפולי שורש, סתימות לקויות, וכד’.

ישנן שיטות שונות הבהרת שיניים. הבהרה בעזרת תאורה כחולה, או על ידי סד שנבנה לפי המידות של הפציינט ומחזיק חומר מיועד להלבנה.

לכל שיטה יתרונותיה וחסרונותיה. רופאי השיניים שלנו ימליצו על השיטה המתאימה לך ביותר.

זה תלוי בך. החיוך החדש שלך מחכה לך אצלנו.

טיפולים אסתטיים נוספים

אנו מבצעים קֶשת רחבה של טיפולים אסתטיים שמקנים לך לא רק חיוך זוהר שמשקף את רגשי הלב שלך, אלא נותן לך בטחון עצמי מוגבר בקשרים החברתיים, המקצועיים והמסחריים שלך.

דילוג לתוכן