כירורגיה דנטלית

טיפולים כירורגים

כירורגיה דנטלית היא נושא רגיש ברפואת שיניים. טיפולים כירורגים דורשים רופא שיניים בעל ידע עדכני וניסיון מצטבר של עבודה בתחום של שנים בתחום .

ד”ר אנקר הוא בעל תואר דוקטור ברפואת שיניים ורכש ידע רחב שמתעדכן בהשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו”ל. הוא חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות (IAOI), בעמותה הגרמנית להשתלות דנטליות (DGOI) וחבר בהסתדרות רופאי שיניים בישראל.

שתלים דנטליים

אם עקרו לך שן, הפיתרון הוא שתל דנטלי. שתלים דנטליים הם תחליף לשורש של שן חסרה. השתל הוא שורש מלאכותי שעליו מרכיבים לך שן מחרסינה, זרקוניה או חומר אחר.

לשתלים דנטליים יש חלק חשוב בשמירת על רמת איכות החיים שלך. החלפת שן חסרה בשתל דנטלי מונעת נסיגת העצם והחניכיים במקומות בהן עקרו לך שיניים, השן או שיניים החדשות מוסיפים לך בריאות כי מאפשרות לעיסה ועיכול נכונים של המזון. מלבד זאת, הן גם יגבירו את הביטחון העצמי שלך.

השתלות מונחות מחשב

אפשר לתכנן את פעולת השתלת השיניים באמצעות מחשב וביצוע ההשתלה עם סד כירורגי, לדיוק מרבי. זאת הטכנולוגיה המתקדמת והמדויקת ביותר. הצורך בשימוש בהליך ממוחשב יומלץ על ידי הרופא המשתיל, בהתאם לרקע הבריאותי שלך, למצב העצם, לצפיפות שלו, וכד’

השתלת עצם

השתל מושתל בעצם של הלסת, במקום השורש הטבעי של השן שנעקרה. שורשי השיניים מוחזקים  על ידי העצם של הלסת. אך לפעמים, העצם נספגת כתוצאה ממחלות חניכיים, מעקירות שיניים שלא הוחלפו בשתלים, או מסיבות אחרות.

כחלק מהטיפולים בכירורגיה דנטלית, ד”ר אנקר מבצע, במידת הצורך וכאשר מצב בריאותך מאפשר זאת, שתי פעולות הכירורגיות באותו יום: קודם השתלת עצם ואחר כך השתלת שיניים.

הרמת סינוס

הרמת סינוס היא פעולה כירורגית מיועדת להגדלת הנפח של העצם של הלסת העליונה. על מנת לאפשר השתלה דנטלית.

השתלה דנטלית דורשת נפח עצם מינימאלי. הוספת עצם מאפשרת את ההשתלה במקרים שהעצם נספג באזור של השיניים הטוחנות והניבים.

אפשר לבצע הרמת סינוס פתוחה או סגורה. לד”ר אנקר יש ידע, מיומנות וניסיון רב בביצוע את שני הסוגים, והוא ימליץ לך על השיטה המתאימה לך.

הארכת כותרת

זאת פרוצדורה כירורגית מיועדת לחשוף חלק מהשן הנמצא מתחת לחניכיים, על מנת לאפשר התקנת כתר, גשר או שחזור דנטלי אחר, לתיקון פונקציונלי או אסתטי.

את הניתוח מבצעים גם למטרות אסתטיות, במקרים שכותרת השיניים החשופה היא קצרה, ויש רצון לשפר את המראה האסטטי על ידי הארכת  הכותרות החשופות לאורך תקין ויפה.

עקירות כירורגיות

ד”ר אנקר מבצע במרפאתו ביהוד-מונוסון עקירות כירורגיות, לרבות עקירת שיני בינה, כולל שיני בינה כלואות.

בכל טיפול כירורגי, ד”ר אנקר מקנה לך את הרמה הטכנולוגית הנדרשת לקבלת תוצאות מיטביות.

דילוג לתוכן